| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 16 cm |
| Availability | Available |
| Manufacturer | ABB |
| Estimated delivery time | 50 working days |
Related Products
LLT100, ATEX (Ex d Cat 2G and 2D)
€3,076.35
LLT100, ATEX (Ex d Cat 2G and 2D)
ABB LLT100 laser level transmitter, ATEX version, DN50/PN16 flanged process connection, measuring range up to 30m in liquids, +/-11mm accuracy, 24VDC power supply, without display, 4…20mA output signal, IP67 and active HART protocol.
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 24 × 37 cm |
| Availability | Available |
| Manufacturer | ABB |
| Estimated delivery time | 40 working days |
| Measuring range | Up to 30m |
€3,076.35
unit price (excluding VAT)
TB82 2-wire, single input transmitter
TB82 2-wire, single input transmitter
| Availability | Unavailable |
|---|
Categories: Conductivity Transmitters, Products
Tag: ABB
unit price (excluding VAT)
Combustion gas oxygen analyzer Endura AZ30
Available
Combustion gas oxygen analyzer Endura AZ30
| Availability | Available |
|---|
Categories: Zirconia Oxygen Systems, Products
Tag: ABB
unit price (excluding VAT)
Absolute pressure transmitter PAS100
Available
Absolute pressure transmitter PAS100
| Availability | Available |
|---|
Categories: Pressure Measurement, Absolute Pressure Transmitters, Products
Tag: ABB
unit price (excluding VAT)


