View basket “266DRH, 0 to 160mbar, 1/4″ NPT, 4-20mA, HART, ATEX Ex ia, remote seal” has been added to your basket.
AW630083
€684,40
Wash Upgrade Kit – Allows a Cleaning Solution to be used on a Single Stream Analyser
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 16 cm |
| Availability | Available |
| Manufacturer | ABB |
| Estimated delivery time | 30 working days |
Related Products
ControlMaster 1/8 DIN universal process indicator CM15
Available
ControlMaster 1/8 DIN universal process indicator CM15
| Availability | Available |
|---|
Categories: Panel Mount Indicators, Products
Tag: ABB
unit price (excluding VAT)
LLT100, ATEX (Ex d Cat 2G and 2D)
€3.076,35
LLT100, ATEX (Ex d Cat 2G and 2D)
ABB LLT100 laser level transmitter, ATEX version, DN50/PN16 flanged process connection, measuring range up to 30m in liquids, +/-11mm accuracy, 24VDC power supply, without display, 4…20mA output signal, IP67 and active HART protocol.
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 24 × 37 cm |
| Availability | Available |
| Manufacturer | ABB |
| Estimated delivery time | 40 working days |
| Measuring range | Up to 30m |
€3.076,35
unit price (excluding VAT)
4690 low range turbidity sensor (ATS410)
Available
4690 low range turbidity sensor (ATS410)
| Availability | Available |
|---|
Category: Turbidity and TSS measurement
Tag: ABB
unit price (excluding VAT)
TB82 2-wire, single input transmitter
TB82 2-wire, single input transmitter
| Availability | Unavailable |
|---|
Categories: Conductivity Transmitters, Products
Tag: ABB
unit price (excluding VAT)


